08:08
Виховна година на тему "Пекло на землі"

12 квітня у актовому залі гуртожитку за підтримки вихователів, відбулася виховна година до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Студенти ознайомилися з історією про ув’язнених фашистських концтаборів,про чоловічий табір Бухенвальд, дитячі концтабори Саласпілс, медичні експерименти і досліди над ув’язненими та багото іншого.

Основним мотивом виховної години були слова : «Сторінки минулого не треба забувати ніколи. Важкий шлях пройшло «покоління війни» - голод, тяжка, виснажлива праця та багато інших випробувань. Ті, що залишилися в живих, сьогодні згадують минуле з болем. Минуло багато часу з тих пір, як стихли останні постріли Другої світової війни. Але людство пам'ятає: фашизм , війну, смерть, концтабори.»

Для людей, які пройшли всі жахи війни, найголовнішою цінністю є мир. Вони не думали про високі нагороди, звання, медалі. Без жалю віддавали своє життя за Вітчизну, за лагідні руки мами, за спокійний дитячий сон. Війна опалила їхні серця, сивиною побілила голови, але душа жила святою любов'ю до Батьківщини і ненавистю до ворогів.

Переглядів: 48 | Додав: Dimka | Рейтинг: 0.0/0