09:32
Вечір-реквієм «Чорна трагедія на кольоровій землі»

Днями в Березоворудському гуртожитку відбувся Вечір-реквієм «Чорна трагедія на кольоровій землі»

(до 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи)

Минуло 32 роки, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом. Цей день не минув безслідно він розплодив по світу багато трагедій, він буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

Події на Чорнобилі, змусили присутніх ще раз оглянутися назад та задуматися чи, бува, не марною була смерть тих, хто вірив в Україну і віддав своє життя і здоров’я.

На виховному заході вихователь Левченко С.П. розповіла, який Чорнобиль був до аварії і після аварії. У віршах, передала весь відчай і безпорадність людини, яка опинилася сам-на–сам з екологічною катастрофою. Ведучими було згадано прізвища всіх героїв пожежників, які першими стали до бою з непокірним реактором. Хвилиною мовчання студенти вшанували пам’ять загиблих, тих хто віддав своє життя під час ліквідації на Чорнобильській АЄС, за мирне життя українців. Вдячна пам’ять буде вічною героям, завдяки яким вдалося не тільки скоротити масштаби аварії, але і попередити вибух ще одного реактора.

Обов’язок кожного з нас – добре пам’ятати, що Україна одна і треба її берегти. Час невпинно йде в перед, а 26 квітня 1986р., дата про яку з болем і слізьми згадуємо нині, і хочеться, щоб більше ніколи і ніде на світі не повторилось подібне лихо.

Переглядів: 71 | Додав: Dimka | Рейтинг: 0.0/0