БЕРЕЗОВОРУДСЬКИЙ АГРАРНИЙ КОЛЕДЖ

ПОЛТАВСЬКОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ

Меню сайта
Статистика
Rambler's Top100
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід
Пошук
МОН
Вступ 2017
Календар
«  Березень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Приветствую Вас, Гість · RSS 20.03.2018, 15:01

Главная » 2012 » Березень » 5 » Тиждень циклової комісії спеціальних технічних дисциплін
17:37
Тиждень циклової комісії спеціальних технічних дисциплін

            З 20.02. по 24.02.2012р. в технікумі проводився  тиждень циклової комісії спеціальних технічних дисциплін. За попередньо складеним планом викладачами відділення « Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» була проведена  низка оригінальних заходів.

Затверджую

Заступник директора

з навчальної роботи

____________Коваль І.І..

 

 

План

проведення тижня циклової комісії

 спеціальних технічних дисциплін

20.02. – 24.02. 2012 р.

№ п/п

Заходи

Дата виконання

Хто виконує

1.

Організаційне засідання циклової комісії.

18.01

Кривченко А.А

2.

Виставка – конкурс стінгазет, кросвордів, експонатів.

20.02

Члени комісії

3.

Заняття предметних гуртків при кабінетах і лабораторіях.

20.02 –23.02

Члени комісії

4.

Проведення відкритих занять:

а) Технологія і організація робіт для виробництва круп’яних культур (урок-лекція, з використанням інтерактивних технологій).

б) Система живлення карбюраторних двигунів (повідомлення і засвоєння нових знань, з застосуванням мультимедійних засобів).

в) Посівні і садильні машини (узагальнення знань з застосуванням мультимедійних технологій).

г) Розрахунок шпоночних з’єднань (практичне заняття)

 

  21.02

 

 

  22.02

 

 

 

 

  23.02

 

 

  24.02

 

 

Тихоліз В.І.

 

 

Кривченко А.А.

 

 

 

 

Чайка М.М.

 

 

Байдужий В.М.

 

5.

Інтелектуально-розважальний конкурс ”Брейн-ринг”

  21.02

Кривченко А.А.

 

6.

Демонстрація науково-популярних фільмів з використання нової сільськогосподарської техніки та новітніх технологій.

  22.02

Чернях С.П.

7.

Творчий звіт відділу «Експлуатація і ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».

  23.02

Чернях С.П.

8.

Підсумкове засідання циклових комісій

  24.02

Члени комісій

 

Голова циклової комісії                                             Кривченко А.А.

 

Методист                                                                          Іванина Л.П.

 

Розпочався тиждень виставкою – конкурсом стінгазет, виготовлених креативними студентами – механіками та викладачами. Тематика представлених тут матеріалів була досить широкою, починаючи від наукової і закінчуючи жартами та комічними малюнками. Особливою увагою серед глядачів користувалися стінгазети із неординарними завданнями та цікавими кросвордами.

В рамках тижня циклової комісії викладачами спеціальних технічних дисциплін (Тихолізом В.І., Кривченком А.А., Чайкою М.М., Байдужим В.М.) були проведені  відкриті заняття  різних типів. Педагогами доцільно підібрано типи занять, які проводилися відповідно до їх структури. Навчальний матеріал мав безпосередній зв'язок з попередньо вивченим, а його засвоєння відбулося шляхом  застосування як традиційних так і інноваційних методів та прийомів: розповідь, демонстрування, евристична бесіда, програмовий контроль, робота в парах, практичні вправи з різними формами контролю. Важливим чинником у сприйнятті та засвоєнні навчального матеріалу студентами було застосування мультимедійної дошки. Використання таких прийомів навчання сприяло тому, що на всіх заняттях між викладачем та аудиторією встановлювався зворотній зв'язок, який сприяв доброму засвоєнню навчального матеріалу.

Свої знання студенти відділення « Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» показали у інтелектуально-розважальному конкурсі «Брейн – ринг», організованому головою циклової комісії спеціальних технічних дисциплін Кривченком А.А. та завідуючою відділенням Чернях С.П. Всі учасники показали якісні знання у сфері механізації виробничих процесів рослинництва і тваринництва та експлуатації та ремонту сільськогосподарської техніки. Крім того вони продемонстрували високий рівень загальної ерудиції. Кожну групу відділення ( за винятком першого курсу) представляла  команда з 5 осіб. Зрештою, у фіналі з рахунком 7 : 3 перемогу здобули студенти групи 2 мс – 112(Марченко О., Зайковський О., Яровенко П., Ємельянчик Р., Васильченко Є). Перерви між раундами заповнили музичні номери у виконанні студентів відділення. Команда – переможець була відзначена цінними подарунками.

         На завершення тижня циклової комісії спеціальних технічних дисциплін був проведений творчий звіт у вигляді конкурсу «Містер Лицар». Четверо студентів відділення  змагалися за звання кращого. Учасники показали свої вміння і таланти у 6 конкурсах.  Їх оцінювало компетентне журі. Перемогу в конкурсі вдалося здобути П’ятенді Дмитру (група 3м – 109).

Решті учасникам присуджені такі номінації: «Містер Джентльмен» - Литовченко Сергій ( група 3м -109), «Містер оригінальність» - Бугай Дмитро ( група 2м -111), «Містер Дон Джуан» - Чеберячко Ярослав (група 4мс – 108). Всі учасники були нагороджені призами.

         Розважальну програму конкурсу доповнювали вокальні хореографічні  та драматичний номери за участі викладачів та студентів навчального закладу.

Просмотров: 783 | Добавил: Dimka | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz