БЕРЕЗОВОРУДСЬКИЙ АГРАРНИЙ КОЛЕДЖ

ПОЛТАВСЬКОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ

Меню сайта
Опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 346
Статистика
Rambler's Top100
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Вхід
Пошук
МОН
1545
Вступ 2017
Календар
«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Приветствую Вас, Гість · RSS 23.02.2018, 11:34

Главная » 2012 » Квітень » 17 » Тиждень циклової комісії спеціальних агрономічних дисциплін
15:03
Тиждень циклової комісії спеціальних агрономічних дисциплін

З 27.02.  по 6.03.2012 р. в технікумі проводилась декада циклової комісії спеціальних дисциплін виробництва і переробки продукції рос- линництва. Згідно затвердженого викла- дачами плану, студентами і лаборантами відділення «Виробництво і переробка про- дукції рослинництва» проведені різнома- нітні  заходи. Для початку була проведена виставка досягнень агрономічного відділення в рамках районного конкурсу «Родослів», на якій були представлені вироби народних умільців, сорти кар- топлі, сноповий матеріал, вироби з бісеру та ін. Виставка мала неабиякий успіх серед учасників та гостей конкурсу. Студентами була створена виставка стінгазет, в яких висвітлювались новини аграрного сектора, сучасні технології вирощування, робота та життя відділення, досягнення дос- лідно–колекційного поля технікуму. Викладачі С.Г. Бобир і С.М. Боса організували роботу фітобару, де всі охочі не тільки дегустували цілю- щий Березоворудський чай за онов- леною рецептурою, а й мали змогу ознайомитись з методичними розробками викладачів відділення, рефератами та особистими дослідженнями студентів на еколо- гічну тематику. Відвідувачі захоплювались виставкою виробів з природного матеріалу.

В рамках тижня був проведений майстер–клас «Застосування гідрогелю у рослинництві та квітникарстві», який підготували викладачі  С.В. Байдужа і М.П. Жовнір викликав зацікавленість не тільки у студентів і викладачів, а й працівників технікуму. Педагоги продемонстрували інноваційні технології його використання в квітникарстві та рослинництві.

Велику кількість глядачів зібрав відкритий тематичний захід на тему «Як добре, що на світі є жінки!», проведений кура- тором групи 1зр–69 О.В. Шелевер. Учасникам вдалося познайомити студентів з традиціями святку- вання Міжнародного жіночого дня у різних країнах світу. Крім того вони допомогли визначити роль сучасної української жінки в со- ціумі. Успішному проведенню за- ходу посприяли оригінальна відеопрезентація, артистизм студентів групи, жартівлива бліц– вікторина, художні номери .

Педагогічна майстерність викладачів спеціальних дисциплін відділення ВППР проде- монстрована на відкритих заняття різних типів із застосуванням іннова-ційних технологій навчання. Напри- клад, заняття з дисципліни «Плодо-овочівництво» проведене М.В. Скалієм. Викладачеві вдалося доці- льно підібрати методи навчання, використати інтерактивну дошку, застосувати різні види роботи на занятті. Висока педагогічна майстерність викладача сприяла  засвоєнню студен- тами знань, формуванню їх професійної компетентності. Викладачі В.О. Титаренко і А.І. Наддолінна провели бінарне за- няття з дисциплін «Технологія виробництва продукції рослин-ництва» та «Інтегрований захист рослин» у формі інтегрованої лекції. Викладачі вдало поєдна- ли інтегровано–інформаційний матеріал з обох дисциплін. Для кращого сприймання програм- ного матеріалу студентами, було використано інноваційні прийоми навчання (брейнг–ринг, робота в групах та ін..), мультимедійні технології, відеосюжети.

Пізнавальне значення для майбутніх фахівців–аграріїв мала наукова конференція присвячена 105–річниці з дня народ- ження видатного вченого селекціонера В.М. Ремесла на тему: «Велет хліба. Він був, є і буде!». При проведенні заходу були використані вихідні матеріали з музею бібліотеки с. Теплівка, які були подані у вигляді презентації, а також представлено колекцію зернових культур Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесла.

 Завершилась декада циклової комісії спеціальних дисциплін виробництва і переробки продукції рослинництва святковим вечором «Свято жінки, кохання, весни!», що організува- ли завідувачка відділення Н.А. Рогоча, Т.І. Бибик, М.П. Жовнір. Зі сцени актової зали технікуму лунали привітання та побажання всім жінкам навчального закла- ду. Студенти відділення декла- мували вірші, співали, танцювали, взяли участь у гуморис-тичній сценці. Найбільше захоплення у глядачів викликали відеоролики «6 кадрів», де головні ролі зіграли студенти технікуму.

Просмотров: 650 | Добавил: Dimka | Рейтинг: 1.0/1
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz