Підсумки змагання - 9 Ноября 2011 - БЕРЕЗОВОРУДСЬКИЙ ТЕХНІКУМ ПОЛТАВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АГРАРН
БЕРЕЗОВОРУДСЬКИЙ ТЕХНІКУМ

ПОЛТАВСЬКОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ

Меню сайта
Опитування
Оцените мой сайт
Всего ответов: 296
Статистика
Rambler's Top100
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вхід
Пошук
МОН
1545
Вступ 2017
Календар
«  Ноябрь 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Приветствую Вас, Гость · RSS 10.12.2016, 11:51

Главная » 2011 » Ноябрь » 9 » Підсумки змагання
14:43
Підсумки змагання

    Кафедра Фізичного виховання  інформує  

   Підсумки змагань з легкоатлетичного кросу «Золота осінь»,який проходив з 20  по 27 вересня на стадіоні технікуму.

        В змаганнях прийняли участь більше 170 учасників. Забіги проводились по курсах та по групах, в залежності від кількості учасників. Хлопці долали дистанцію 1000 м., дівчата 500 м. В фінальному забігові  на першість технікуму змагалися по 3 учасники з кожного курсу які показали кращий результат.

Переможцями та призерами по курсах  стали:

                      Серед І-х курсів.

Хлопці.  1.Тереня Андрій(1а-108).

2.Карпенко Віталій(1тп-73).

3.Панасюк Олександр(1а-108).

Дівчата. 1.Скринник Олена(1а-108).

2.Соколовська Валерія(1а-108).                                                                               

                        3.Петлюх Марина(1а-108).

                 Серед ІІ-х курсів .     

 Хлопці.1.Гренок Павло(2мс-112).

2.Липівський Сергій(2м-111).

3.Головченко Віктор(2а-107).

Дівчата.1.Шевченко Алла(2тп-71).

2.Несторенко Ольга(2а-107).        

                        Серед ІІІ-х курсів.

  Хлопці.1.П'ятенда Дмитро(3м-109).

2.Дубина Дмитро(3м-109).

3.Вовк Сергій(3а-106).

  Дівчата.1.Пелешко Надія(3зс-68).

                       2.  Федусь Аліна(3зс-68).

                       3.Лунгу Людмила(3а-106).               

  Переможцями та призерами в фінальних змаганнях на першість технікуму стали:

             Хлопці. 1.Бадалов Роман(4м-107).

                                2.Пятенда Дмитро(3м-109).     

                                3.Дубина Дмитро(3м-109).

              Дівчата. 1.Ситник Марія(4тп-68).

                                  2. Скринник Олена(1а-108).

                                  3.Пелешко Надія(3зс-68).

Просмотров: 364 | Добавил: Dimka | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2016
Конструктор сайтов - uCoz