12:35
Оголошення

Шановні батьки

 

До Вас звертається дирекція Березоворудського технікуму Полтавської державної аграрної академії.Ваша дитина закінчує в цьому році школу, і ми запрошуємо її на навчання до нашого технікуму.За період свого існування випущено понад 22000 студентів, які працюють в різних галузях народного господарства, в науці, в освіті та приватними підприємцями.

Розташований технікум в мальовничому місці, в парково - архітектурному заповіднику України, де розміщений маєток Закревських. До Березової Рудки неодноразово приїжджав Тарас Шевченко, в нашому селі народився поет - пісняр Дмитро Луценко.

 

Навчання в технікумі безкоштовне. Державна стипендія становить 615 гривень, крім того надається матеріальна допомога малозабезпеченим студентам і заохочувальна стипендія за активну участь в громадському житті студентства, але не допускаються прогули і порушення дисципліни.

Після закінчення технікуму випускники мають право вступати на третій курс Полтавської державної аграрної академії, НУБІП, Харківський с/г університет, Національний університет харчових технологій, Сумському НАУ та інші навчальні заклади.

Студенти забезпечуються гуртожитком, вартість проживання в якому коштує 200 гривень за місяць. Кімнати на два і чотири місця. В гуртожитку проводиться щоденна перевірка санітарного стану, вхід по пропусках, організовано студентське самоврядування.

В технікумі працює їдальня, обід 12 гривень. В навчальному корпусі і в гуртожитку є буфети. У вечірній час працює за графіком студентське кафе з дискотекою, на якій чергують заввідділом, викладачі і студенти з ради самоврядування.

В позаурочний час працюють предметні гуртки, спортивні секції (волейбол, футбол, баскетбол, настільний теніс та інші), гуртки художньої самодіяльності (вокальний, танцювальний, драматичний та інші). Кожного четверга проводяться вечори художньої самодіяльності.

Практичне навчання проходить на дослідно-колекційному полі, де вирощується понад 2000 видів і сортів с/г культур та декоративних рослин. На навчально-виробничій фермі зібрані різні породи тварин і птиці. Працюють майстерні з слюсарної, токарної та ковальської справи. Технологічну і виробничу практику студенти проходять в передових господарствах, переробних заводах, з якими заключені договори.

Розташований технікум за ЗО км від районного центру-м. Пирятина і 9 км від траси Київ-Харків. Щодня, крім суботи, курсує автобус Березова Рудка - Пирятин; по середах, п'ятницях та неділях - Пирятин- Березова Рудка. В п'ятницю студенти підвозяться до станцій Кононівка і Давидівка на електропоїзди до Яготина, Гребінки і Прилуки.

Технікум вважається одним з кращих навчальних закладів першого і другого рівня акредитації, наше колекційно-дослідне поле зайняло перше місце і нагороджене Дипломом першого ступеня серед с\г навчальних закладів , навчально - виробнича ферма і краєзнавчий музей посіли друге місце в республіці.

Про ці здобутки ми пишемо не тому, щоб технікум похвалити, а щоб Ви зрозуміли, що в нас працюють відповідальні, закохані в свою професію педагоги.

 

Привозьте свою дитину на навчання і Ви не пошкодуєте !!!

Наша адреса: 37040 с. Березова Рудка Пирятинського p-ну Полтавської обл.

Телефон: 05358 66-116; 66-117; 096-87-47-455. факс: 66110.

 

 

Переглядів: 228 | Додав: Dimka | Рейтинг: 0.0/0