Міні-футбол 1-2 курс - 30 Сентября 2014 - БЕРЕЗОВОРУДСЬКИЙ ТЕХНІКУМ ПОЛТАВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АГРАРН

Міні-футбол 1-2 курс

11 вересня серед студентів І-ІІ курсів був проведений турнір з міні-футболу присвячений Дню фізкультурника.

На змаганнях було започатковано вручено перехідного кубка. Учасниками матчів стали 45 спортсменів навчального закладу. Перемогу святкували студенти відділення «Виробництво і переробка продукції тваринництва», другими були студенти відділення «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», бронзу змагань здобули студенти відділення «Виробництво і переробка продукції рослинництва». Кращими футболістами ігор стали Підгорний Станіслав – 2тп-77, Чалий Олександр – 2тп-76.

Усі учасники були нагороджені цінними призами, а команда-переможець отримала ще й перехідний кубок.

Просмотров: 172 | Добавил: Dimka | Рейтинг: 0.0/0