10:37
Екологічна конференція

З 23 по 25 вересня на базі Березоворудського технікуму Полтавської ДАА кафедрою заповідної справи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, проведено навчальний семінар для посадових осіб та фахівців природно-заповідних установ, органів місцевої виконавчої влади на тему «Збереження та оптимізація парків України, як складових екомережі» та наукову конференцію для осіб пов’язаних із еколого-просвітницькою діяльністю на тему «Досвід озеленення територій населених пунктів».

В роботі семінару та конференції взяли участь більше 20 наукових установ та заповідників парків України.

Організатором та координатором семінару була завідувачка кафедрою заповідної справи ДЕА, доктор біологічних наук Смоляр О.М., співорганізатором – директор Березоворудського технікуму ПДАА Краснюк В.М. та викладач Бобир С.Г.

Пленарні засідання відвідали викладачі та студенти технікуму, вчителі Березоворудської зош та керівники гуртків районної СЮН.

В рамках семінару була проведена екскурсія по Березоворудському парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва 18 століття та по дослідно-колекційному полі технікуму, розсаднику (європейського зразка) декоративних культур «Осокір» с. Лазірки Оржицького району, Тростянецький дендропарк. Слухачі курсів відвідали районну СЮН, де їм презентували майстер-класи та парк місцевої школи. Приємні враження в учасників конференції залишилися після відвідин приватної території «Мотель» та «Пивоварня» с. Велика Круча Пирятинського району, оформленої у сучасному зразковому стилі озеленення.

Неординарною подією для Березоворудського парку була організована пам’ятна посадка молодих хвойних дерев на місці реконструйованої території навчального закладу та закладений «сад екзотів». Висаджені саджданці це подарунки дендропарків «Софіївка», Сирецького, Тростянецького, Криворудського, Високогірного, Ботанічного саду ім. Гришка та Хорольського, розсадника «Осокір».

Переглядів: 322 | Додав: Dimka | Рейтинг: 0.0/0