09:50
День працівника освіти

     Традиційно, в першу неділю жовтня, в Україні святкують День працівників освіти. Попри всі проблеми, це свято залишається одним із найулюбленіших і найочікуваніших.

  Саме тому напередодні свята мудрості і доброти студенти Березоворудського технікуму привітали своїх вчителів та усіх працівників навчального закладу з Днем працівників освіти.

  Щиро подякували за ласку, тепло і турботу своїм вчителям юні артисти навчального закладу: Д.Миргородська, А.Наддолінна, О.Русін,

   Р.Мірошник, В.Лимар, Н.Чабарай, О.Стенько, О.Сімакова, танцювальний колектив «Барви».

     Вітання від своїх вихованців приймали й освітяни місцевої школи та дитячого садка. Музичні подарунки їм надсилали: народний аматорський колектив «Березичі», чоловічий та жіночі ансамблі сільського будинку культури, шкільний дівочий квартет та інші.

    Побажанням добра терпіння, творчої наснаги з професійним святом своїх колег привітали директор технікуму – В.М. Краснюк та голова профспілкового комітету Г.В. Жовнір.

Кращих викладачів та працівників навчального закладу нагородили почесними грамотами та цінними подарунками.

Теплі слова вітань з нагоди Дня учителя освітяни Березової Рудки приймали від сільського голови В.В. Позняка та голови Ради ветеранів І.В. Сухачова.

На завершення свята директор технікуму висловив вдячність усім учасникам концерту та незмінному організатору всіх культурно-мистецьких дійств навчального закладу – Т.В. Продан.

Святковий вечір завершився, а гарний настрій та щирі усмішки залишилися в памяті надовго.

Переглядів: 176 | Додав: Dimka | Теги: день працівника освіти | Рейтинг: 0.0/0