14:17
декада циклової комісії

     З 21 по 31 березня у технікумі проходила декада циклової комісії загальноосвітніх дисциплін.  Яскравим початком декади став організований викладачами справжній український ярмарок, на якому були презентовані кращі навчально-методичні матеріали викладачів-загальноосвітників та різноманітні ласощі, як-от: пиріжки, рогалики, печиво, бублики, торти, кекси, вареники, тушена картопля, венігрет, канапки, сало, трав’яний чай, компот, узвар – приготовані власноруч членами комісії.  Кожен бажаючий мав змогу поярмаркувати – придбати солодощі та сфотографуватися з гостинною Солохою і найпривітнішими продавцями. 

     

   

     

 

 

 

У рамках декади циклової комісії Іваниною Л.П. у групі 1а-114 проведено майстер-клас з математики. Грищенко Н.В. продемонструвала педагогічну майстерність під час проведення заняття із засвоєння нових знань умінь та навичок  у групі 1тп-81. Тронем В.В. та студентами групи   1м-121 на занятті з інформатики створено інформаційний бюлетень і буклет.

    

 

    

    Крім відкритих занять, викладачі продемонстрували і гурткову роботу. Незабутнім завершенням декади стало етно-літературне свято «Весняний ярмарок», організований Тихоліз Л.В., Назаренко Н.В., Пінчук Л.М. Артистами пісенно-драматичного дійства були не тільки студенти технікуму, а й викладачі. На ярмарку глядачі зустрілися з мовчуном Явтухом, стали свідками сватання на Гончарівці, побачили фараонів-жінок, які уміло керують власними чоловіками, відвідали знамениту корчму та послухали там цікавих історій. Запальними танцями звеселяв гостей танцювальний колектив «БарВи». Веселий настрій створювали співаки та гумористи свята.

    

     

    

    

    Загалом робота циклової комісії загальноосвітніх дисциплін високо оцінена адміністрацією навчального закладу. 

    Усім учасникам декади циклової комісії бажаємо творчої наснаги, міцного духу, успіхів у навчанні та роботі.

 

Переглядів: 251 | Додав: Dimka | Рейтинг: 0.0/0