У період з 10 по 14 грудня 2018 року у коледжі відбувся Всеукраїнський тиждень права. Бібліотекарями коледжу була підготовлена презентація видань про права людини, книжкова виставка. Студенти із задоволенням переглядали літературу правового змісту.

Переглядів: 107 | Додав: galina | Дата: 20.02.2019

    8 грудня 2018 року в Полтаву з’їхались знавці української мови. Їх об’єднав 19 Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Учні та студенти Полтавщини виконували завдання з української мови: управлялись у написанні творів, редагуванні речень, тлумаченні слів, відгадували загадки, пояснювали значення фразеологізмів. Студентка коледжу, Крета Ольга, теж гідно представила наш навчальний заклад. Бажаємо Ользі легкої сесії, гарного настрою, вірних друзів!!!

Переглядів: 149 | Додав: Dimka | Дата: 11.12.2018

         До 85-х роковин Голодомору в гуртожитку Березоворудського аграрного коледжу відбувся вечір-реквієм «Свіча пам’яті». Під час заходу було запалено свічки в кімнатах студентів, в актовій залі і фойє. Діяла виставка «Пам’ятаймо». Студентам було підготовлено літературну композицію.
          Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників, які на собі перенесли цей жахливий біль тіла і душі, біль наруги і тортур,поневіряння, виселення і заслання на чужину – за свою любов до України, за її волю і за те, що вони були українцями.
        Наш найсвятіший обов’язок сьогодні - зберегти пам'ять про всіх , хто не дожив, недолюбив, пам'ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забувати!

Переглядів: 141 | Додав: Dimka | Дата: 11.12.2018

          Напередодні Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, студентська рада гуртожитку разом із студентським профкомом в рамках акції до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом організували фото виставку «Зупинимо СНІД разом», де були також розповсюдженні бюлетні про те, що повинен знати кожен про СНІД і як від нього вберегтися.
     Зібравши студентів 1 і 2 курсів в актовому залі гуртожитку вихователем Левченко С.П була проведена година застереження «Перекреслене життя» присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, під час якої студенти переглянули презентацію і відеоролик «СНІД не спить», з якого дізналися про історію виникнення СНІДу, способи зараження, побачили, як розповсюджується ВІЧ в організмі людини та познайомилися з простими правилами безпеки. 
         Також відбулася зустріч з мед-працівником Березоворудської амбулаторії Сошиною А.М – яка ознайомила студентів з сучасними засобами контрацепції, також запросила безкоштовно отримати їх,наголосивши про необхідність здорового способу життя.

Переглядів: 156 | Додав: Dimka | Дата: 11.12.2018

        За ініціативи вихователя та ради гуртожитку у студентському кафе була проведена тематична дискотека «Хеллоуін». Розважали гостей Кудлай Ніна та Пильгук Валерія.
        Свято
супроводжувалося веселою музикою та цікавими конкурсами. Студентська молодь передбачила і dress-code . Організатори також потурбувалися про оформлення танцполу та сцени, в яке гармонійно влилися танцюючі «відьми» та «привиди». Ведучими було проведено 6 жартівливих конкурсів, у яких студенти взяли активну участь та отримали різноманітні призи, а всі разом прекрасний настрій.

Переглядів: 138 | Додав: Dimka | Дата: 11.12.2018

       25 жовтня 2018 року у м.Миргород відбулися змагання з шахів обласної Спартакіади студентської молоді серед ВНЗ І-ІІ р.а. Команда Березоворудського аграрного коледжу ПДАА посіла ІІ місце. В особистому заліку студентка групи 4а-114, Стенько Оксана, посіла ІІ місце; студент групи 2м-127 Котенко Максим - ІІ місце; студент групи 3мс-126 Білан Дмитро - ІІІ місце. Бажаємо всім спортсменам міцного здоров'я, удачі, наполегливості, наснаги та нових перемог! 

Переглядів: 140 | Додав: Dimka | Дата: 07.11.2018

       24 жовтня 2018 року викладачка економіки - Овчіннікова С.М., провела відкрите засідання гуртка "Організатор", у формі брейн-рингу. Гра складалася із 5 раундів. Кожна команда презентувала себе та навчальну дисципліну. Студенти із захопленням розв'язували кросворди, розшифровували економічні терміни, розшукували відповіді у морі інформації. Родзинкою засідання була гра "Кошторис майбутніх витрат", в якій студенти-випускники складали кошторис для проведення випускного вечора. Засідання пройшло весело, завзято та в напруженій боротьбі. Але перемогла дружба.

Переглядів: 163 | Додав: Dimka | Дата: 07.11.2018

        23-25 жовтня 2018 р. відбулася Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».
        Організувала та провела виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
       Викладачі коледжу, Торохтій І.О., Овчіннікова С.М., Овчаренко-Шовкопляс Г.В., Грищенко Н.В. відвідали виставку. Вони отримали безліч вражень та познайомилися з інноватикою у навчанні.

Переглядів: 150 | Додав: Dimka | Дата: 07.11.2018

      23 жовтня 2018 року на базі Глухівського агротехнічного інститу ім.С.А.Ковпака СНАУ, відбувся практичний семінар "Оцінювання фізичної підготовленості студентів аграрних закладів вищої освіти". Семінар мав теоретичну та практичну частини. Відвідувачів ознайомили із станом, проблемами та перспективою фізичного виховання у аграрних ВНЗ; європейським досвідом проведення навчальних занять з фізичного виховання; сучасними підходами до підвищення кваліфікації викладачів. Організатори презентували виступи вихованців військово-патріотичного клубу "Мужність". Насамкінець учасники семінару поділилися враженнями й обговорили подальші плани проведення заходів з фізичного виховання. 

Переглядів: 142 | Додав: Dimka | Дата: 07.11.2018

          18 жовтня 2018р. викладачі іноземної мови - Жовнір Г.В., Назаренко Н.В. та заступник директора з навчальної роботи Русіна М.С. відвідали Лубенщину. Вони взяли участь у засіданні обласного методичного об'єднання викладачів англійської мови, яке відбулося на базі Лубенського лісотехнічного коледжу. На початку заходу до учасників засідання із вступним словом звернувся директор коледжу Роман Сендзюк, котрий поінформував присутніх про місце навчального закладу в системі лісівничої освіти та про витоки коледжу. Потім гості завітали на відкрите заняття з іноземної мови за професійним спрямуванням у групі СПГ-31 на тему: «Планування квітника», яке проводив викладач англійської мови Вадим Кривець. Всі учасники засідання обмінялися досвідом роботи та враженнями від зустрічі.

Переглядів: 146 | Додав: Dimka | Дата: 07.11.2018

« 1 2 3 4 5 ... 17 18 »