З нагоди 5-ї річниці подвигу учасників Революції гідності та пам'яті Небесної Сотні в корпусі виробництва і переробки продукції тваринництва бібліотекарями коледжу організована виставка "У їхніх серцях жила Україна". А 19 лютого п.р. завідувачкою бібліотеки Москалець Т.П. проведена відкрита виховна година серед студентів І-ІІ курсів з нагоди вшанування пам'яті Героям Небесної Сотні.

Переглядів: 72 | Додав: galina | Дата: 20.02.2019

19 лютого п.р. викладачі коледжу Коваль М.І., Коваль І.І., Сербин А.М та Жовнір М.П. відвідали виставку ''АгроВесна 2019''. Вони взяли участь у мастер-класі "Як підвищити ефективність молочного бізнесу?".

Переглядів: 82 | Додав: galina | Дата: 20.02.2019

Більшість студентів коледжу були на канікулах, але педагогічний колектив навчального закладу плідно працював. Так, методистами коледжу, Жовнір Г.В. та Тимощук О.І., був проведений дводенний семінар-тренінг по створенню електронних підручників та посібників. Методисти покроково пояснили специфіку створення електронного підручника, а викладачі коледжу повправлялися у створенні власного.

Переглядів: 78 | Додав: galina | Дата: 20.02.2019

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Викладачка інформатики та комп'ютеризації, Торохтій І.О., підготувала ряд правил користування Інтернетом, жартів про Інтернет та багато цікавинок.

Переглядів: 58 | Додав: galina | Дата: 20.02.2019

      У період з 10 по 14 грудня 2018 року у коледжі відбувся Всеукраїнський тиждень права. Бібліотекарями коледжу була підготовлена презентація видань про права людини, книжкова виставка. Студенти із задоволенням переглядали літературу правового змісту.

Переглядів: 55 | Додав: galina | Дата: 20.02.2019

    8 грудня 2018 року в Полтаву з’їхались знавці української мови. Їх об’єднав 19 Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Учні та студенти Полтавщини виконували завдання з української мови: управлялись у написанні творів, редагуванні речень, тлумаченні слів, відгадували загадки, пояснювали значення фразеологізмів. Студентка коледжу, Крета Ольга, теж гідно представила наш навчальний заклад. Бажаємо Ользі легкої сесії, гарного настрою, вірних друзів!!!

Переглядів: 99 | Додав: Dimka | Дата: 11.12.2018

         До 85-х роковин Голодомору в гуртожитку Березоворудського аграрного коледжу відбувся вечір-реквієм «Свіча пам’яті». Під час заходу було запалено свічки в кімнатах студентів, в актовій залі і фойє. Діяла виставка «Пам’ятаймо». Студентам було підготовлено літературну композицію.
          Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників, які на собі перенесли цей жахливий біль тіла і душі, біль наруги і тортур,поневіряння, виселення і заслання на чужину – за свою любов до України, за її волю і за те, що вони були українцями.
        Наш найсвятіший обов’язок сьогодні - зберегти пам'ять про всіх , хто не дожив, недолюбив, пам'ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забувати!

Переглядів: 93 | Додав: Dimka | Дата: 11.12.2018

          Напередодні Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, студентська рада гуртожитку разом із студентським профкомом в рамках акції до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом організували фото виставку «Зупинимо СНІД разом», де були також розповсюдженні бюлетні про те, що повинен знати кожен про СНІД і як від нього вберегтися.
     Зібравши студентів 1 і 2 курсів в актовому залі гуртожитку вихователем Левченко С.П була проведена година застереження «Перекреслене життя» присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, під час якої студенти переглянули презентацію і відеоролик «СНІД не спить», з якого дізналися про історію виникнення СНІДу, способи зараження, побачили, як розповсюджується ВІЧ в організмі людини та познайомилися з простими правилами безпеки. 
         Також відбулася зустріч з мед-працівником Березоворудської амбулаторії Сошиною А.М – яка ознайомила студентів з сучасними засобами контрацепції, також запросила безкоштовно отримати їх,наголосивши про необхідність здорового способу життя.

Переглядів: 104 | Додав: Dimka | Дата: 11.12.2018

        За ініціативи вихователя та ради гуртожитку у студентському кафе була проведена тематична дискотека «Хеллоуін». Розважали гостей Кудлай Ніна та Пильгук Валерія.
        Свято
супроводжувалося веселою музикою та цікавими конкурсами. Студентська молодь передбачила і dress-code . Організатори також потурбувалися про оформлення танцполу та сцени, в яке гармонійно влилися танцюючі «відьми» та «привиди». Ведучими було проведено 6 жартівливих конкурсів, у яких студенти взяли активну участь та отримали різноманітні призи, а всі разом прекрасний настрій.

Переглядів: 84 | Додав: Dimka | Дата: 11.12.2018

       25 жовтня 2018 року у м.Миргород відбулися змагання з шахів обласної Спартакіади студентської молоді серед ВНЗ І-ІІ р.а. Команда Березоворудського аграрного коледжу ПДАА посіла ІІ місце. В особистому заліку студентка групи 4а-114, Стенько Оксана, посіла ІІ місце; студент групи 2м-127 Котенко Максим - ІІ місце; студент групи 3мс-126 Білан Дмитро - ІІІ місце. Бажаємо всім спортсменам міцного здоров'я, удачі, наполегливості, наснаги та нових перемог! 

Переглядів: 96 | Додав: Dimka | Дата: 07.11.2018

« 1 2 3 4 ... 17 18 »