Шановні освітяни!

Щиро вітаємо Вас із Вашим професійним святом – Днем працівника освіти. У наш з Вами непростий час на плечі освітян лягає відповідальність за навчання і виховання молодого покоління українців, а отже, Ви відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої дер- жави.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, великого терпіння, стриманості, адже освіта студентів ніколи не була легкою справою.

Учителю! Вклоняюся доземно

Перед великим іменем твоїм.

Вже проростають ті маленькі зерна

Під поглядом, як сонце, золотим.

Учителю! Невже ти не втомився

У юні душі класти щось нове?

Для цього ти на світі народився

У цьому є покликання твоє.

Учителю! Прекрасного ти гідний,

Бо вибрав у житті свою мету.

Від імені усіх скажу «спасибі»

За вашу працю вчительську святу! 

                                                                       Адміністрація навчального закладу

Переглядів: 1073 | Додав: Dimka | Дата: 05.10.2012

Шановні  викладачі, студенти, батьки!

          Щиро вітаємо Вас із початком нового навчального року!

         День знань – це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а студентам – до своєї другої домівки – у вузи. 1 вересня – це всенародне свято, бо тільки завдяки знанням люди досягли сучасного розвитку.

         Бажаємо Вам, шановні колеги, міцного здоров’я, професійної витримки, творчих злетів та досягнення нових висот у благородній справі виховання та навчання достойних громадян нашої Батьківщини, адже саме від вашої праці залежить інтелектуальне  майбутнє нашої держави. Батькам зичимо здійснення найкращих сподівань, терпіння, взаєморозуміння з педагогами. Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання бажаємо бути впевненими у власних можливостях та прагненні до нових знань, досягти своєї мети у житті, знайти добрих і надійних друзів.

      Нехай нинішній першовересень буде радісним для кожної вузівської родини !

      Успіхів Вам у праці та навчанні!

 Адміністрація БТПДАА

Переглядів: 610 | Додав: Dimka | Дата: 31.08.2012

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Перемоги!

            Від усього колективу нашого навчального закладу бажаємо Вам благополуччя, достатку, ласкавого сонця та мирного неба над головою, подарованого нам визволителями рідної землі!

            Пам’ятаючи минуле, працюймо над майбутнім! У цей історичний пам’ятний день, не забудьмо висловити найщиріші слова вдячності тим, хто хоробро воював на фронтах Великої Вітчизняної війни, працював у тилу, хто в післявоєнні роки відбудовував з попелу свою Батьківщину.

        Спасибі вам, дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни, за Ваш величний подвиг, який назавжди залишиться невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народові. Ми у вічному боргу перед Вами за Вашу самопожертву.

            Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, активного довголіття, тепла і затишку у Ваших оселях, миру і спокою, всіляких гараздів!

            Минуло 67 років після здобуття Перемоги. Все менше людей, які пам’ятають війну, для молоді вона стає далекою сторінкою в історії, а наш з вами обов’язок, шановні колеги, дати розуміння нинішньому поколінню чим же була для людства битва з фашистами, скількох жертв, зусиль, мужності вона коштувала.

          Хай мир і щастя панують на нашій землі! Слава переможцям!

 Колектив технікуму

Переглядів: 559 | Додав: Dimka | Дата: 10.05.2012

З 27.02.  по 6.03.2012 р. в технікумі проводилась декада циклової комісії спеціальних дисциплін виробництва і переробки продукції рос- линництва. Згідно затвердженого викла- дачами плану, студентами і лаборантами відділення «Виробництво і переробка про- дукції рослинництва» проведені різнома- нітні  заходи. Для початку була проведена виставка досягнень агрономічного відділення в рамках районного конкурсу «Родослів», на якій були представлені вироби народних умільців, сорти кар- топлі, сноповий матеріал, вироби з бісеру та ін. Виставка мала неабиякий успіх серед учасників та гостей конкурсу. Студентами була створена виставка стінгазет, в яких висвітлювались новини аграрного сектора, сучасні технології вирощування, робота та життя відділення, досягнення дос- лідно–колекційного поля технікуму. Викладачі С.Г. Бобир і С.М. Боса організували роботу фітобару, де всі охочі не тільки дегустували цілю- щий Березоворудський чай за онов- леною рецептурою, а й мали змогу ознайомитись з методичними розробками викладачів відділення, рефератами та особистими дослідженнями студентів на еколо- гічну тематику. Відвідувачі захоплювались виставкою виробів з природного матеріалу.

В рамках тижня був проведений майстер–клас «Застосування гідрогелю у рослинництві та квітникарстві», який підготували викладачі  С.В. Байдужа і М.П. Жовнір викликав зацікавленість не тільки у студентів і викладачів, а й працівників технікуму. Педагоги продемонстрували інноваційні технології його використання в квітникарстві та рослинництві.

Велику кількість глядачів зібрав відкритий тематичний захід на тему «Як добре, що на світі є жінки!», проведений кура- тором групи 1зр–69 О.В. Шелевер. Учасникам вдалося познайомити студентів з традиціями святку- вання Міжнародного жіночого дня у різних країнах світу. Крім того вони допомогли визначити роль сучасної української жінки в со- ціумі. Успішному проведенню за- ходу посприяли оригінальна відеопрезентація, артистизм студентів групи, жартівлива бліц– вікторина, художні номери .

Педагогічна майстерність викладачів спеціальних дисциплін відділення ВППР проде- монстрована на відкритих заняття різних типів із застосуванням іннова-ційних технологій навчання. Напри- клад, заняття з дисципліни «Плодо-овочівництво» проведене М.В. Скалієм. Викладачеві вдалося доці- льно підібрати методи навчання, використати інтерактивну дошку, застосувати різні види роботи на занятті. Висока педагогічна майстерність викладача сприяла  засвоєнню студен- тами знань, формуванню їх професійної компетентності. Викладачі В.О. Титаренко і А.І. Наддолінна провели бінарне за- няття з дисциплін «Технологія виробництва продукції рослин-ництва» та «Інтегрований захист рослин» у формі інтегрованої лекції. Викладачі вдало поєдна- ли інтегровано–інформаційний матеріал з обох дисциплін. Для кращого сприймання програм- ного матеріалу студентами, було використано інноваційні прийоми навчання (брейнг–ринг, робота в групах та ін..), мультимедійні технології, відеосюжети.

Пізнавальне значення для майбутніх фахівців–аграріїв мала наукова конференція присвячена 105–річниці з дня народ- ження видатного вченого селекціонера В.М. Ремесла на тему: «Велет хліба. Він був, є і буде!». При проведенні заходу були використані вихідні матеріали з музею бібліотеки с. Теплівка, які були подані у вигляді презентації, а також представлено колекцію зернових культур Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесла.

 Завершилась декада циклової комісії спеціальних дисциплін виробництва і переробки продукції рослинництва святковим вечором «Свято жінки, кохання, весни!», що організува- ли завідувачка відділення Н.А. Рогоча, Т.І. Бибик, М.П. Жовнір. Зі сцени актової зали технікуму лунали привітання та побажання всім жінкам навчального закла- ду. Студенти відділення декла- мували вірші, співали, танцювали, взяли участь у гуморис-тичній сценці. Найбільше захоплення у глядачів викликали відеоролики «6 кадрів», де головні ролі зіграли студенти технікуму.

Переглядів: 839 | Додав: Dimka | Дата: 17.04.2012

            З 20.02. по 24.02.2012р. в технікумі проводився  тиждень циклової комісії спеціальних технічних дисциплін. За попередньо складеним планом викладачами відділення « Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» була проведена  низка оригінальних заходів.

Затверджую

Заступник директора

з навчальної роботи

____________Коваль І.І..

 

 

План

проведення тижня циклової комісії

 спеціальних технічних дисциплін

20.02. – 24.02. 2012 р.

№ п/п

Заходи

Дата виконання

Хто виконує

1.

Організаційне засідання циклової комісії.

18.01

Кривченко А.А

2.

Виставка – конкурс стінгазет, кросвордів, експонатів.

20.02

Члени комісії

3.

Заняття предметних гуртків при кабінетах і лабораторіях.

20.02 –23.02

Члени комісії

4.

Проведення відкритих занять:

а) Технологія і організація робіт для виробництва круп’яних культур (урок-лекція, з використанням інтерактивних технологій).

б) Система живлення карбюраторних двигунів (повідомлення і засвоєння нових знань, з застосуванням мультимедійних засобів).

в) Посівні і садильні машини (узагальнення знань з застосуванням мультимедійних технологій).

г) Розрахунок шпоночних з’єднань (практичне заняття)

 

  21.02

 

 

  22.02

 

 

 

 

  23.02

 

 

  24.02

 

 

Тихоліз В.І.

 

 

Кривченко А.А.

 

 

 

 

Чайка М.М.

 

 

Байдужий В.М.

 

5.

Інтелектуально-розважальний конкурс ”Брейн-ринг”

  21.02

Кривченко А.А.

 

6.

Демонстрація науково-популярних фільмів з використання нової сільськогосподарської техніки та новітніх технологій.

  22.02

Чернях С.П.

7.

Творчий звіт відділу «Експлуатація і ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».

  23.02

Чернях С.П.

8.

Підсумкове засідання циклових комісій

  24.02

Члени комісій

 

Голова циклової комісії                                             Кривченко А.А.

 

Методист                                                                          Іванина Л.П.

 

Розпочався тиждень виставкою – конкурсом стінгазет, виготовлених креативними студентами – механіками та викладачами. Тематика представлених тут матеріалів була досить широкою, починаючи від наукової і закінчуючи жартами та комічними малюнками. Особливою увагою серед глядачів користувалися стінгазети із неординарними завданнями та цікавими кросвордами.

В рамках тижня циклової комісії викладачами спеціальних технічних дисциплін (Тихолізом В.І., Кривченком А.А., Чайкою М.М., Байдужим В.М.) були проведені  відкриті заняття  різних типів. Педагогами доцільно підібрано типи занять, які проводилися відповідно до їх структури. Навчальний матеріал мав безпосередній зв'язок з попередньо вивченим, а його засвоєння відбулося шляхом  застосування як традиційних так і інноваційних методів та прийомів: розповідь, демонстрування, евристична бесіда, програмовий контроль, робота в парах, практичні вправи з різними формами контролю. Важливим чинником у сприйнятті та засвоєнні навчального матеріалу студентами було застосування мультимедійної дошки. Використання таких прийомів навчання сприяло тому, що на всіх заняттях між викладачем та аудиторією встановлювався зворотній зв'язок, який сприяв доброму засвоєнню навчального матеріалу.

Свої знання студенти відділення « Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» показали у інтелектуально-розважальному конкурсі «Брейн – ринг», організованому головою циклової комісії спеціальних технічних дисциплін Кривченком А.А. та завідуючою відділенням Чернях С.П. Всі учасники показали якісні знання у сфері механізації виробничих процесів рослинництва і тваринництва та експлуатації та ремонту сільськогосподарської техніки. Крім того вони продемонстрували високий рівень загальної ерудиції. Кожну групу відділення ( за винятком першого курсу) представляла  команда з 5 осіб. Зрештою, у фіналі з рахунком 7 : 3 перемогу здобули студенти групи 2 мс – 112(Марченко О., Зайковський О., Яровенко П., Ємельянчик Р., Васильченко Є). Перерви між раундами заповнили музичні номери у виконанні студентів відділення. Команда – переможець була відзначена цінними подарунками.

         На завершення тижня циклової комісії спеціальних технічних дисциплін був проведений творчий звіт у вигляді конкурсу «Містер Лицар». Четверо студентів відділення  змагалися за звання кращого. Учасники показали свої вміння і таланти у 6 конкурсах.  Їх оцінювало компетентне журі. Перемогу в конкурсі вдалося здобути П’ятенді Дмитру (група 3м – 109).

Решті учасникам присуджені такі номінації: «Містер Джентльмен» - Литовченко Сергій ( група 3м -109), «Містер оригінальність» - Бугай Дмитро ( група 2м -111), «Містер Дон Джуан» - Чеберячко Ярослав (група 4мс – 108). Всі учасники були нагороджені призами.

         Розважальну програму конкурсу доповнювали вокальні хореографічні  та драматичний номери за участі викладачів та студентів навчального закладу.

Переглядів: 917 | Додав: Dimka | Дата: 05.03.2012


Переглядів: 520 | Додав: Dimka | Дата: 17.11.2011

    Кафедра Фізичного виховання  інформує  

   Підсумки змагань з легкоатлетичного кросу «Золота осінь»,який проходив з 20  по 27 вересня на стадіоні технікуму.

        В змаганнях прийняли участь більше 170 учасників. Забіги проводились по курсах та по групах, в залежності від кількості учасників. Хлопці долали дистанцію 1000 м., дівчата 500 м. В фінальному забігові  на першість технікуму змагалися по 3 учасники з кожного курсу які показали кращий результат.

Переможцями та призерами по курсах  стали:

                      Серед І-х курсів.

Хлопці.  1.Тереня Андрій(1а-108).

2.Карпенко Віталій(1тп-73).

3.Панасюк Олександр(1а-108).

Дівчата. 1.Скринник Олена(1а-108).

2.Соколовська Валерія(1а-108).                                                                               

                        3.Петлюх Марина(1а-108).

                 Серед ІІ-х курсів .     

 Хлопці.1.Гренок Павло(2мс-112).

2.Липівський Сергій(2м-111).

3.Головченко Віктор(2а-107).

Дівчата.1.Шевченко Алла(2тп-71).

2.Несторенко Ольга(2а-107).        

                        Серед ІІІ-х курсів.

  Хлопці.1.П'ятенда Дмитро(3м-109).

2.Дубина Дмитро(3м-109).

3.Вовк Сергій(3а-106).

  Дівчата.1.Пелешко Надія(3зс-68).

                       2.  Федусь Аліна(3зс-68).

                       3.Лунгу Людмила(3а-106).               

  Переможцями та призерами в фінальних змаганнях на першість технікуму стали:

             Хлопці. 1.Бадалов Роман(4м-107).

                                2.Пятенда Дмитро(3м-109).     

                                3.Дубина Дмитро(3м-109).

              Дівчата. 1.Ситник Марія(4тп-68).

                                  2. Скринник Олена(1а-108).

                                  3.Пелешко Надія(3зс-68).

Переглядів: 589 | Додав: Dimka | Дата: 09.11.2011

      Відбулося засідання навчально-методичної комісії з методики практичної підготовки студентів та вивчення дисциплін "Охорона праці" та "Безпека життєдіяльності"
       19–20 жовтня 2011 на базі Березоворудського технікуму Полтавської ДАА відбулося засідання навчально-методичної комісії з методики практичної підготовки студентів та вивчення дисциплін "Охорона праці” та "Безпека життєдіяльності”. Під час засідання розглядались питання:
     · Вимоги до сучасного комплексу навчально-методичного забезпечення практичного навчання;
      · Особистісно-орієнтовний підхід при проведенні навчальних практик спеціального циклу дисциплін;
        · Працевлаштування випускників, проблеми та шляхи вирішення;
      · Досвід роботи підрозділу працевлаштування випускників аграрних вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації;
         · Стан профілактичної роботи у аграрних ВНЗ та їх вплив на рівень травматизму серед учасників навчально-виховного процесу;
        · Організація і проведення роботи з паспортизації сільських (селищних) рад.
          · Інші питання
     В роботі комісії взяли участь керівники базових підприємств які залучені до підготовки студентів технікуму. Учасники комісії ознайомилися з навчально-матеріальною базою навчального закладу, відвідали відкриті заняття з навчальної практики викладачів Березоворудського технікуму Полтавськогої ДАА та прийняли рекомендації.

Переглядів: 593 | Додав: Dimka | Дата: 02.11.2011

    28 жовтня відбувся Випускний вечір студентів заочного відділення спеціальністі «Виробництво та переробка продукції рослинництва». 24 випускники одержали диплом державного зразка молодшого спеціаліста, 8 із них – з відзнакою.

  Теплі слова вітань на адресу випускників прозвучали від студентів молодших курсів, які допомогли створити святкову атмосферу в продовж всього вечора. Також привітав випускників директор технікуму Бабич Ю.В., завідувач заочного відділення Панченко Г.В., куратор групи Титаренко В.О.

  Найщиріші слова вдячності та побажань винуватці свята висловили викладачам.
Переглядів: 634 | Додав: Володимир | Дата: 02.11.2011

          19 жовтня у Немішаєвському методичному центрі відбувся третій – заключний етап огляду-конкурсу з організації та функціонування колекційно-дослідних полів зі спеціальностей напряму «Агрономія».                   
  Березоворудський технікум ПДАА посів ІІ місце серед навчальних закладів агрономічного напряму з 6 регіонів України, презентувавши на високому рівні роботу колекційно-дослідного поля та фрагмент проведення практичних занять на ньому, а його керівник – Бобир С.Г. – був нагороджений нагрудним знаком НМЦ «За вагомий внесок у розвиток освіти».
Переглядів: 632 | Додав: Володимир | Дата: 02.11.2011

« 1 2 ... 15 16 17 18 »