Кафедра Фізичного виховання  інформує  

   Підсумки змагань з легкоатлетичного кросу «Золота осінь»,який проходив з 20  по 27 вересня на стадіоні технікуму.

        В змаганнях прийняли участь більше 170 учасників. Забіги проводились по курсах та по групах, в залежності від кількості учасників. Хлопці долали дистанцію 1000 м., дівчата 500 м. В фінальному забігові  на першість технікуму змагалися по 3 учасники з кожного курсу які показали кращий результат.

Переможцями та призерами по курсах  стали:

                      Серед І-х курсів.

Хлопці.  1.Тереня Андрій(1а-108).

2.Карпенко Віталій(1тп-73).

3.Панасюк Олександр(1а-108).

Дівчата. 1.Скринник Олена(1а-108).

2.Соколовська Валерія(1а-108).                                                                               

                        3.Петлюх Марина(1а-108).

                 Серед ІІ-х курсів .     

 Хлопці.1.Гренок Павло(2мс-112).

2.Липівський Сергій(2м-111).

3.Головченко Віктор(2а-107).

Дівчата.1.Шевченко Алла(2тп-71).

2.Несторенко Ольга(2а-107).        

                        Серед ІІІ-х курсів.

  Хлопці.1.П'ятенда Дмитро(3м-109).

2.Дубина Дмитро(3м-109).

3.Вовк Сергій(3а-106).

  Дівчата.1.Пелешко Надія(3зс-68).

                       2.  Федусь Аліна(3зс-68).

                       3.Лунгу Людмила(3а-106).               

  Переможцями та призерами в фінальних змаганнях на першість технікуму стали:

             Хлопці. 1.Бадалов Роман(4м-107).

                                2.Пятенда Дмитро(3м-109).     

                                3.Дубина Дмитро(3м-109).

              Дівчата. 1.Ситник Марія(4тп-68).

                                  2. Скринник Олена(1а-108).

                                  3.Пелешко Надія(3зс-68).

Переглядів: 546 | Додав: Dimka | Дата: 09.11.2011

      Відбулося засідання навчально-методичної комісії з методики практичної підготовки студентів та вивчення дисциплін "Охорона праці" та "Безпека життєдіяльності"
       19–20 жовтня 2011 на базі Березоворудського технікуму Полтавської ДАА відбулося засідання навчально-методичної комісії з методики практичної підготовки студентів та вивчення дисциплін "Охорона праці” та "Безпека життєдіяльності”. Під час засідання розглядались питання:
     · Вимоги до сучасного комплексу навчально-методичного забезпечення практичного навчання;
      · Особистісно-орієнтовний підхід при проведенні навчальних практик спеціального циклу дисциплін;
        · Працевлаштування випускників, проблеми та шляхи вирішення;
      · Досвід роботи підрозділу працевлаштування випускників аграрних вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації;
         · Стан профілактичної роботи у аграрних ВНЗ та їх вплив на рівень травматизму серед учасників навчально-виховного процесу;
        · Організація і проведення роботи з паспортизації сільських (селищних) рад.
          · Інші питання
     В роботі комісії взяли участь керівники базових підприємств які залучені до підготовки студентів технікуму. Учасники комісії ознайомилися з навчально-матеріальною базою навчального закладу, відвідали відкриті заняття з навчальної практики викладачів Березоворудського технікуму Полтавськогої ДАА та прийняли рекомендації.

Переглядів: 554 | Додав: Dimka | Дата: 02.11.2011

    28 жовтня відбувся Випускний вечір студентів заочного відділення спеціальністі «Виробництво та переробка продукції рослинництва». 24 випускники одержали диплом державного зразка молодшого спеціаліста, 8 із них – з відзнакою.

  Теплі слова вітань на адресу випускників прозвучали від студентів молодших курсів, які допомогли створити святкову атмосферу в продовж всього вечора. Також привітав випускників директор технікуму Бабич Ю.В., завідувач заочного відділення Панченко Г.В., куратор групи Титаренко В.О.

  Найщиріші слова вдячності та побажань винуватці свята висловили викладачам.
Переглядів: 592 | Додав: Володимир | Дата: 02.11.2011

          19 жовтня у Немішаєвському методичному центрі відбувся третій – заключний етап огляду-конкурсу з організації та функціонування колекційно-дослідних полів зі спеціальностей напряму «Агрономія».                   
  Березоворудський технікум ПДАА посів ІІ місце серед навчальних закладів агрономічного напряму з 6 регіонів України, презентувавши на високому рівні роботу колекційно-дослідного поля та фрагмент проведення практичних занять на ньому, а його керівник – Бобир С.Г. – був нагороджений нагрудним знаком НМЦ «За вагомий внесок у розвиток освіти».
Переглядів: 592 | Додав: Володимир | Дата: 02.11.2011

     У суботу 10 вересня Березова Рудка, батьківщина незабутнього Дмитра Луценка, гостинно приймала пісенно-мистецький фестиваль імені свого уславленого земляка. Свято було особливо масштабним, адже цього року Україна відзначає 90у річницю з дня народження видатного поета-пісняра, а також минає 20 років від заснування премії «Осіннє золото» імені  Дмитра Луценка. Тихими, задумливими алеями старовинного парку, справжнім осіннім золотом погідного дня зустрічала Березова Рудка численних гостей з усіх куточків України. Голова українського фонду культури поет-класик української літератури Борис Олійник усіх шанувальників творчості поета-пісняра на Пирятинській землі, поділився спогадами про Дмитра Омеляновича та вручив премії «Осіннє золото» імені Дмитра Луценка. Лауреатами 2011 року стали вокальний дует «Росичі» (м. Київ), вокальний дует «Крила» Хорольського міського будинку культури, Валентина Стельмах, солістка Пирятинського районного будинку культури, Олександр Мороз, громадський і політичний діяч, поет, перекладач,та самодіяльний народний хор села Березова Рудка (художній керівник Володимир Назаренко).

У своїх виступах лауреати наголошували на невмирущій цінності української пісні, висловлювали подяку організаторам свята – Пирятинській районній раді та відділу культури райдержадміністрації, сільському голові Олександру Оніщенку та директору Березоворудського технікуму Полтавської Державної аграрної академії Юрію Бабичу. Теплі слова прозвучали на адресу дружини Дмитра Омеляновича Тамари Іванівни, що вже довгі роки є берегинею пам’яті поета-пісняра та фестивалю його імені.

А потім чимало шанувальників творчості Дмитра Луценка захоплено вітали виступи солістів, аматорських та професійних колективів. Незабутні враження глядачам подарували хор «Амурчани» з Дніпропетровська, Народний аматорський вокальний ансамбль «Надвечіря» Новомосковського будинку культури, вокальний ансамбль «Калинівка» з села Красне Згурівського району, вокальний дует «Журавка» та заслужений народний ансамбль пісні і танцю «Дарничанка» з Києва. Завітали на свято також і лауреати «Осіннього золота» минулих років – Віктор Квасневський, Оксана Калінчук, Олександр Василенко, Оксана Кушніренко. Свою майстерність вкотре продемонстрували Пирятинські аматори сцени, зокрема, знаний хореографічний ансамбль «Стиль», фольклорні колективи.


Переглядів: 1083 | Додав: Dimka | Дата: 21.09.2011

             1 вересня відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань. На ній були присутні студенти, викладачі,гості. Цього дня у стінах технікумуму відбулася святкова лінійка присвячена Дню знань, яка зібрала усю студентсько-викладацьку родину, щоб привітати з першим
вересням.
          Провели це
свято студенти четвертих курсів Маляр Наталія
та Зінченко
Артем. Саме для четвертокурсників Перший Дзвінок у цьому навчальному закладі лунав востаннє, тому вони урочисто передали Ключ Знань своїм наступникам - першокурсникам.
          Кращі студенти були нагороджені грамотами, цінними подарунками. Срібним переливом прозвучав Перший Дзвінок від студента четвертого курсу Чоботаря Івана та першокурсниці Наддолінної Інни, покликавши всіх на перше заняття. Завершенням свята була тематична дискотека.
                                                                         
Переглядів: 603 | Додав: Dimka | Дата: 01.09.2011

 День молоді

Молодість – пора кохання, яскравих емоцій, сил та почуттів. Традиційно останньої неділі червня в Україні відзначається День молоді .

Не залишається осторонь молодіжних дійств і Березова Рудка . У цей день тут гостинно відчиняються двері Березоворудського технікуму ПДАА для всіх своїх випускників, щоб вони знову згадали радісну пору студентської юності. Цього року, незважаючи на дощову погоду, стіни рідного навчального закладу зібрали до себе понад 500 своїх колишніх студентів.

Після реєстрації всі гості мали змогу оглянути виставку, відвідати краєзнавчий музей. Однак найголовнішою причиною злету такої великої кількості випускників технікуму, стали зустрічі з викладачами, кураторами та один з одним.

Яскравим продовженням свята був концерт за участі студентів, працівників технікуму та гостей. Усіх присутніх з Днем молоді привітав сільський голова Оніщенко О.В. та директор Березоворудського технікуму ПДАА Бабич Ю.В.


Завершився День молоді святковою дискотекою.

Чекаємо вас, випускники Березоворудського технікуму ПДАА, наступного року. Будемо раді вас бачити!

Переглядів: 950 | Додав: Володимир | Дата: 11.07.2011

21, 23 та 30 червня відбулися випускні вечори трьох відділів Березоворудського технікуму ПДАА.

19 випускників одержали дипломи за спеціальністю «Виробництво і переробка продукції рослинництва», 42 випускники стали спеціалістами з «Експлуатації і ремонту машин та обладнання агропромислового виробництва» та 30 випускників здобули фах «Виробництво та переробка продукції тваринництва».

Святково прикрашена актова зала технікуму щоразу не могла вмістити всіх охочих побачити урочисту подію.

Теплі слова вітань на адресу випускників висловлювали: директор технікуму – Бабич Ю.В., завідувачі відділів – Рогоча Н.А., Чернях С.П., Кульковець В.В., куратори груп та батьки. Вітали випускників також гості свята: завідувач відділом культури та туризму райдержадміністрації – Тамара Білоброва, перший заступник голови Пирятинської РДА – Микола Лимар, головний зоотехнік ВАТ «Лемешівське» - Василь Краснюк.

Студенти молодших курсів з вигадкою й гумором нагадали випускникам про цікаві моменти їхнього життя.

Багато студентів разом з дипломом одержали грамоти за досягнення в спорті та активну участь у громадській роботі.

Святковий настрій для всіх присутніх створювали учасники художньої самодіяльності: Артем Зінченко, Марія Матвійчук, Наталія Маляр, Микола Феєр, танцювальні колективи «Барви» та «Модерн».

Відшуміли незабутні свята. Щасливої дороги, професійного та життєвого успіху  Вам, дорогі випускники. А Березоворудський технікум гостинно запрошує та чекає на нових студентів.

Переглядів: 575 | Додав: Володимир | Дата: 11.07.2011


13 - 14 квітня на базі Березоворудського технікуму відбувся регіональний семінар заступників директорів з виховної роботи та органів студентського самоврядування по питанню "Україна - наш дім. Збережімо його!"
     13 квітня відбулися вибори голови регіональної студентської ради ВНЗ Харківської та Полтавської областей. Нею стала студентка ІІІ курсу, голова ГСО "Феміда" Березоворудського технікуму Полтавської ДАА Маляр Наталія. Студентами навчального закладу в цей день були проведені тренінги (медіація, коло), молодіжний КВЕСТ та дискотека по - українськи.
  14 кв
ітня відбувся фестиваль молодості, краси, невичерпної енергії та дотепності -  "Кращий студент року - 2011". У конкурсі взяли участь кращі представники аграрних закладів Харківської та Полтавської областей. Кращим студентом року журі визначило Чугуна Андрія, студента Вовчанського технікуму Харківського НТУСГ ім. П.Василенка. Всі учасники були нагороджені грамотами та цінними подарунками.
Шевченко Тарас. Фото. ПортретШевченко Тарас

Біографія

 (1814 — 1861)

      Тарас Григорович Шевченко народився 25 лютого (9 березня за н. ст.) 1814р. в с. Моринці Звенигородського повіту Київської губернії.    
У 1843 і 1845-1847 рр. Тарас Шевченко часто їздив у Березову Рудку в гості до братів Закревських, особливо заприятелював він з В.Закревським. Тут він також зустрічався з дружиною П.Закревського — Ганною.

В цьому селі Шевченко 1843 року намалював портрети П.Закревського та Ганни Іванівни Закревської.

На споруді колишнього палацу Закревських встановлено меморіальну таблицю.

     


Переглядів: 799 | Додав: Dimka | Дата: 09.03.2011

« 1 2 ... 15 16 17 18 »