28 листопада відбувся семінар методоб’єднання кураторів. Заступник директора з виховної роботи Продан Т.В. виступила з питанням, щодо проблеми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, наголосивши необхідності посиленої уваги зі сторони кураторів у вихованні цієї категорії студентів.

Шендрик І.М. – психолог технікуму – провела майстер-клас «Складання соціометричної діаграми групи», щоб допомогти кураторам виявити рівень розвитку групи та сприяти встановленню сприятливого психологічного клімату в колективі.

Переглядів: 303 | Додав: Dimka | Дата: 29.11.2013

За ініціативи Ради гуртожитку та вихователя Русіної М.С. на вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932 – 1933рр. було організовано та проведено тематичну виховну годину «Мертві не простять, живі не забудуть…» .

У День скорботи було запалено свічку пам’яті та хвилиною мовчання вшановано  усіх, хто не зміг вижити у обіймах жовтого князя смерті.

Студенти підготували літературний монтаж  зі спогадів очевидців Голодомору  та поезій присвячених цій страшній події в Україні.

Про вічні людські символи життя, символи стражденної України в період голоду нагадала, заздалегідь підготовлена, тематична експозиція з горнятка із зерном, колосків пшениці, вишитого рушника та фотоматеріалів.

Нагадавши про цю трагічну сторінку в історії нашого народу, захід змусив задуматись студентів над цінністю людського життя та важливістю дотримання звичайних моральних настанов.
Переглядів: 230 | Додав: Dimka | Дата: 29.11.2013

За сприяння вихователя гуртожитку  Русіної М.С. відбулася виставка творчих робіт студентки 1 курсу Довгальової Лілії. Серед представлених картин переважала портретистика. Значну роль юна художниця приділила пейзажам та релігійній тематиці.

Така виставка була організована та проведена вперше, однак в майбутньому передбачається зробити подібні заходи традиційними та продемонструвати широкому загалу роботи талановитої студентської молоді.

Переглядів: 243 | Додав: Dimka | Дата: 29.11.2013

20 листопада викладачами економічних дисциплін: Давидовим В.М., Овчінніковою С.М., Кирян Ю. А. була проведена сту- дентська конференція на тему «Економіка – наука майбутнього». Її учасниками були студенти групи        4 тп 70 Жук Оксана та Пунько Юлія, студентка групи 2 тп 74 Коваль Ольга і студент групи 4 тп 71 Єретик Віталій та бухгалтер Березоворудського технікуму ПДАА Рева Олександр Васильович.

         Головна мета заходу – ознайомити та проаналізувати сучасний стан економіки, як науки майбутнього та тенденції її розвитку. В процесі роботи конференції були обговорені такі проблеми як: 

-   агропромислові формування, як основні форми агропромислової інтеграції;

-          державні фінанси та їх вплив на соціально-економічне ста- новище України.

З метою підвищення мотивації до майбутньої професії учасниками конференції було організовано  перегляд відео- програми «Основні аграрні тенденції 2013 року».
Переглядів: 250 | Додав: Dimka | Дата: 29.11.2013

19 листопада викладачем гуманітарних дисциплін Шендрик І.М. була проведена ділова гра з елементами тренінгу щодо мотивації навчальної діяльності студентів. Учасниками гри були викладачі соціально-гуманітарних та загальноосвітніх дисциплін.

         В процесі генерації ідей викладачі, відійшовши від стереотипів і шаблонів, спробували подивитись на проблему з нової точки зору. Завдяки цьому творчі групи запропонували дуже багато раціональних ідей вирішення навчально-методичної  проблеми. Результати, «вистраждані» учасниками гри в процесі роботи,  мають для колективу велике значення. Тому учасники заходу запропонував навчально-методичному кабінету оформити найкращі ідеї у вигляді рекомендацій.

         Підводячи підсумки, педагоги дійшли висновку, що використана ними психотехніка «мозкова атака» ефективна саме при вирішенні конкретних навчально-методичних проблем.

Переглядів: 291 | Додав: Dimka | Дата: 29.11.2013

В рамках тижня циклової комісії соціальних та гуманітарних дисциплін 25 листопада 2013 року відбулося спільне засідання членів історичного та правознавчого гуртків під керівництвом викладачів суспільних дисциплін Левади О.М. та Овчаренко-Шовкопляс Г.В.

Засідання відбулося у формі круглого столу.  Тема обговорення була досить актуальною – проблема інтеграційного вибору України та можливі наслідки євроінтеграції. На засіданні круглого столу учасники обмінялися думками в напрямках правової, історично-політичної та економічної оцінки даної проблеми.

Мета даного гурткового засідання була спрямована на поглиблення знань з історичних, правознавчих та економічних дисциплін, ознайомлення з діяльністю загальноєвропейських інституцій, можливими перевагами і недоліками для України до таких політико-економічних структур як ЄС і МС. 

Також цей захід сприяв вихованню українських патріотів, всесторонньо розвинутих особистостей, підготовлених до усвідомленої та творчої участі в процесі розбудови демократичного громадянського суспільства.
Переглядів: 221 | Додав: Dimka | Дата: 29.11.2013

За ініціативи Ради гуртожитку та підтримки студенського профкому  31.10.2013 р.  у студентському кафе була проведена тематична дискотека "Хеллоуін”. Розважали гостей  Притиск Оксана та Токар Юлія.

         Свято супроводжувалося веселою музикою та цікавими конкурсами. Студентська молодь передбачила і dress-code вечірки –лише в страхітливих костюмах.  Організатори також потурбувалися про оформлення танцполу та сцени, в яке гармонійно влилися танцючі "відьми” та ”привиди”. Ведучими було проведено 6 жартівливих конкурсів, у яких студенти взяли активну участь та отримали різноманітні призи. Цікавою для усіх стала розповідь про походження "Хеллоуіна”.

Переглядів: 235 | Додав: Dimka | Дата: 11.11.2013

 

ШАНОВНІ ЦІНИТЕЛІ ЛУЦЕНКОВОЇ ПІСНІ!

 Щиро запрошуємо Вас на  обласне пісенно-мистецьке свято «Осіннє золото» імені поета-пісняра Дмитра Омеляновича Луценка.

 В програмі свята:

9:00 виставка виробів народних умільців, квіткова виставка, виступи фольклорних колективів (територія парку);

 10:00 конкурс дуетів,тріо, квартетів та вокальних ансамблів на краще виконання творів на слова Д.О. Луценка (Співоче поле);

 12:30 урочистості біля народного історико-краєзнавчого музею;

 14:00 церемонія вручення почесної премії «Осіннє золото» ім. Д.О. Луценка. Святковий концерт (Співоче поле).

 Його пісні співали і будуть співати, бо вони прекрасні. А краса – вічна.

 

Переглядів: 390 | Додав: Dimka | Дата: 12.09.2013

28 – 29 травня 2013 року на базі Березоворудського технікуму Полтавської державної аграрної академії відбувся регіональний етап конкурсу «Куратор року-2013» серед ВНЗ І-ІІ р.а. У конкурсі взяли участь представники 10 навчальних закладів Полтавської та Харківської областей, переможці І етапу конкурсу.

28 травня згідно жеребкування кожен конкурсант представив методичні матеріали куратора, відеозаписи виховних заходів, які презентувалися у скороченому вигляді з коментарями. Акцент робився на цікавих моментах, інноваціях, творчих знахідках.

Підтримати своїх кураторів приїхали і їхні студенти, які разом із студентським активом технікуму провели молодіжний КВЕСТ «Шукаємо скарби Закревських» та дискотеку «Танцюємо самі, танцюємо з гостями».

29 травня кожен конкурсант представив презентацію, яка розкривала куратора як особистість, його компетентність, професійність, знання і вміле використання інноваційних технологій виховання, вміння пропагувати здоровий спосіб життя, співпрацю зі студентами. Тож на сцені куратори перевтілювалися і в капітанів студентських парусників, які пливли по бурхливому морі життя; і в літературних героїв; танцювали, співали, демонстрували вміле володіння технікою створення народних ремесел: вишивки, виготовлення картин методом квілінгу, інкрустації, орігамі та ін.

Згідно набраних балів конкурсна комісія визнала переможцем регіонального етапу конкурсу «Куратор року - 2013» серед аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Полтавської та Харківської областей Мірошник Наталію Леонідівну, яка презентувала свою ідею використання засобів НІТ (навчальних інноваційних технологій) у виховному процесі, а не лише в навчальному; створення сайту групи, фотостудії, електронної газети групи. Переможниця нагороджена Дипломом за І місце, а всі учасники – Грамотами в номінаціях.

     Куратори збагатилися досвідом, поділилися своїми надбаннями, планами та ідеями. Конкурс проходив в атмосфері щирості, доброзичливості, взаємоповаги.
Переглядів: 450 | Додав: Dimka | Дата: 19.06.2013

17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День святого Валентина. Не оминуло воно наш навчальний заклад. Незважаючи на зимовий мороз в актовій залі Березоворудському технікумі ПДАА 13 лютого було тепло та затишно від посмішок та сяючих очей глядачів, які зібралися на концерт присвячений Дню закоханих. Завдяки старанням Ради гуртожитку, вихователям, а також талановитим та непосидющим студентам, гості змогли, як у дитинстві, поринути у чарівний у світ незвичайної казки, у якій Колобку вдалося поєднати закохані серця Баби Яги та Кощія Безсмертного, Ромео та Джульєтти, де Амури пускали стріли любові у серця студентської молоді. На святковому дійстві глядачі не лише насолоджувалися музичними вітаннями, розважальною театралізацією відомих казок, а й самі стали її учасниками, приймаючи участь у конкурсах, де виявили свою спритність та креативність. Своїм досвідом, як зізнатися  у коханні, поділилися викладачі навчального закладу, допомагаючи Колобкові освідчитися своїй обраниці.

Та на цьому свято кохання не завершилося. Продовження відбулося безпосередньо 14 лютого – у День закоханих. Студентським профкомом була проведена святкова дискотека. Молодь не просто танцювала під найвідоміші світові хіти про любов, а ще й змагалися за звання «Найкраща пара». Приємним сюрпризом для студентів стало відеопривітання від діток дитячого садка, яких на передодні свята вітали  студенти технікуму.

Романтичним завершенням вечора став феєрверк та запуск в небо палаючих ліхтариків.

    

Переглядів: 348 | Додав: Dimka | Дата: 22.02.2013

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 »