11:02
1 вересня

У Березоворудському технікуму ПДАА відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня знань. Провідними мотивами заходу стали: єдність, соборність української держави, євроінтеграція України, забезпечення миру, шана захисникам рідної землі.
З Днем знань привітав студентів директор технікуму Краснюк В.М., який побажав студентам упевнено підкорювати вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів і досягти омріяної мети.

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками дзвоника. Знову вулиці нашого селища розквітають від дитячого та юнацького щебету, посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість переплелися разом. Це наш технікум, наше селище, наш  край, наша держава зустрічають День знань.

Усі шляхи цього дня ведуть до навчальних закладів. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Технікум 1 вересня відчинив свої двері для студентів. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Колектив технікумі прийняв до своєї великої дружньої родини першокурсників, вручивши символічний Студентський квиток, а директор.Краснюк В.М. педагоги, гості виступили з вітальними та напутніми словами.

Сьогодні цей день затьмарений боротьбою за право жити у вільній, незалежній європейській державі, чому заважають наші недруги та вороги. 

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності!

Бажаємо всім студентам миру, чистого неба, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому  високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожного.

Найщиріші слова привітання – викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.

Переглядів: 280 | Додав: Dimka | Рейтинг: 0.0/0