ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

 З часів заснування коледжу циклова комісія фізичної культури та спорту є невід’ємною частиною навчально-виховного процесу, а фізична культура та заняття спортом посідають вагоме місце в ньому.

       Зі студентською молоддю займаються справжні фахівці своєї справи, які забезпечують проведення навчальних занять відповідно до сучасних методик.

    Заняття з фізичного виховання проводяться з урахуванням віку, статі та стану здоров’я і рівня фізичної підготовленості студентів. Важливе значення має регулярний лікарський контроль за здоров’ям вихованців.

     Важливим напрямком у організації спортивної роботи є заняття у спортивних секціях. При організації враховуються інтереси студентів, характер діяльності, можливості та умови.

    У навчальному закладі працюють спортивні секції: волейбол, баскетбол, настільний теніс, міні-футбол, шахи, легка атлетика. До складу циклової комісії входять також викладачі захисту Вітчизни.

     Керівництво здійснюється головою циклової комісії Бричкою Віталієм Іванович та викладачами фізичного виховання Гребенюком Вадимом Олександровичем, Качуром Олександром Миколайовичем та Ковалем Миколою Ісаковичем.

    Дні здоров’я у навчальному закладі проводяться наприкінці першого семестру. Серед основних заходів Дня здоров’я можуть бути: спартакіади, легкоатлетичні кроси, туристичні походи, КВЕСТи.

    Щорічно проводяться змагання з різних видів спорту: настільного тенісу, підтягування на перекладині, волейболу, баскетболу, міні-футболу та змагання з шахів.

     Традиційно проводяться змагання «Козацькі забави», «Богатирські ігри», легкоатлетичні кроси «Золота осінь».

     Студенти коледжу стають призерами як обласних так і республіканських змагань з різних видів спорту.

  Високий рівень організації спортивної роботи неодноразово дозволив студентам коледжу стати чемпіонами та призерами обласних спортивних ігор та Всеукраїнської Спартакіади студентів.

Кращі спортсмени Березоворудського аграрного коледжу:

  1. Лук’ященко Вадим                                                 8. Підгорний В'ячеслав
  2. Пятенда Михайло                                                  9. Карасенко Віталій
  3. Бабич Євген                                                           10. Лимар Віталій
  4. Тарасенко Анжела                                                 11. Шипоша Ірина
  5. Никифоренко Вадим                                             12. Копаниця Сергій
  6. Сапронов Олексій                                                  13. Сербін Денис
  7. Лутченко Олег                                                                              14. Панченко Іван