Березоворудський аграрний коледж Полтавської державної аграрної академії (колишній Березоворудський технікум) один із найстаріших навчальних закладів Полтавської області. У 2019 році йому виповнюється 90 років.

    Сьогодні Березоворудський аграрний коледж ПДАА - заклад вищої освіти І-ІІ рівня акредитації, має ліцензію Міністерства освіти та науки України на провадження освітньої діяльності, сертифікат про Державну акредитацію. Очолює коледж Краснюк Василь Миколайович, випускник  1983 року. 

     Випускники отримують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст". Освітній процес здійснюється на 3 відділеннях: агроінженерії, агрономії, виробництва і переробки продукції тваринництва.

    У межах ступеневої освіти Березоворудський аграрний коледж входить до складу науково-освітнього комплексу Полтавської державної аграрної академії, що дає можливість випускникам коледжу продовжити освіту за скороченим терміном навчання.

    Студенти всіх відділень мають змогу оволодіти робочими професіями. Сучасна матеріально-технічна база навчального закладу дозволяє навчати висококваліфікованих фахівців для аграрної галузі: обладнані кабінети і лабораторії, виробничі майстерні, одне з кращих колекційно-дослідне поле, навчально-виробнича ферма.

    Студенти коледжу мають змогу розкрити свій потенціал. На базі навчального закладу діють спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності.

 

З ІСТОРІЇ ДО СЬОГОДЕННЯ

    Свою діяльність навчальний заклад розпочав у далекому 1929 році, коли було організовано сільськогосподарський технікум ім.Петровського із зоотехнічним відділенням. У 1945 р. було відкрито відділення "Агрономія", а у 1948 році - відділення "Механізація". За післявоєнні роки до технікуму були приєднані інші навчальні заклади: Полтавська школа по підготовці голів колгоспів (1956 рік), Красногорівський сільськогосподарський технікум (1978 рік), Писарівський зоотехнікум (1978 рік). За часи свого існування навчальний заклад змінював назви відділень, їх склад.

    У 2005 році в Березоворудському технікумі відбулася реорганізація. Остання якісна зміна відбулася 2006 року, коли, згідно з наказом Міністерства аграрної політики України, він був реформований у Березоворудський технікум Полтавської державної аграрної академії.

     У 2017 році навчальний заклад перейменований в Березоворудський аграрний коледж Полтавської державної аграрної академії. В цьому ж році отримано сертифікати на підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю "Агрономія", "Агроінженерія", "Виробництво і переробка продукції тваринництва"