MENU

Фестиваль «Господарі землі»

 

27 - 28 травня 2010 року на базі Мигійського коледжу Миколаївського державного аграрного університету проходив Фестиваль дружби і професійної майстерності серед вищих аграрних навчальних закладів І - II рівня акредитації «Господарі землі» за участю представників Міністерства аграрної політики України, Науково-методичного центру, Черкаської Молодіжної організації «Спілка молоді», Представництва в Україні Датської фірми «Агрі -Ліда» та шести аграрних навчальних закладів України, серед яких була запрошена і команда з Березоворудського технікуму Полтавської державної аграрної академії.

Під час фестивалю, що проводився на березі Південного Бугу в Національному парку «Бузький Гарт» в конкурсі «Фольклор рідного краю», наші учасники художньої самодіяльності під керівництвом заступника директора з виховної роботи Продан Т.В. та художніх керівників Мусіяки М.М і Костенко Таміли, студентки четвертого курсу відділення «Виробництво і переробка продукції рослинництва» показали музично хореографічну композицію народного свята «Купальська ніч», яка була визнана найкращою. Композиція включала вітальний танець з презентацією технікуму, народні танці з прикрашенням деревця-марени , плетіння вінків та пускання їх на воду, завзяті танці дівчат з парубками, купальські пісні у виконанні «золотого» голосу - Марічки Матвійчук. Кожен танець відрізнявся новими костюмами та оригінальною постановкою. Не обійшлося дійство і без «нечистої» сили, яка лякала всіх присутніх.

На другий день фестивалю були проведені конкурси професійної майстерності серед студентів старших курсів. Призові місця отримали студенти третього курсу нашого технікуму відділення «Виробництво і переробка продукції тваринництва» Кашкін Віталій та Рубан Костянтин в конкурсах з мічення свиней шляхом вищипування та татуювання   і доїння корів механічним способом. Гідно виступила наша студентка цього ж відділення Омельян Аліна в конкурсі визначення клінічного стану тварин. Студент третього курсу відділення «Експлуатація і ремонт машин та обладнання аграрного виробництва» Кащенко Олександр показав гарні знання та практичні навички в конкурсі з підготовки та проведення оранки. Бобир Олена -студентка третього курсу відділення «Технологія виробництва і переробки продукції рослинництва» зарекомендувала себе одним з кращих знавців в конкурсі з теоретично-практичного курсу з рослинництва в умовах виробництва. Активну участь наша команда прийняла в спортивно-ігрових змаганнях та молодіжній дискотеці.

Переможці конкурсів проходили співбесіду на знання іноземної мови для отримання сертифікату по безкоштовному проїзду у фермерські господарства Данії для практичного стажування, під час якого студенти будуть отримувати заробітну плату в межах 2000 доларів за місяць.

Ми вітаємо переможця Кашкіна Віталія, який виборов право стажуватися в Данії. З червня представники в Україні Датської фірми «Агрі - Ліда» відвідають наш технікум, привітають учасників фестивалю та вручать сертифікат переможцю.

Оверченко Н.П. заступник директора з навчальної роботи.
37040, Україна, Пирятинський р-н., с.Березова Рудка, вул. Паркова,1 © 2018