Відділення «Виробництво і переробка продукції тваринництва»

 

  Історія відділення виробництва і переробки продукції тваринництва Березоворудського аграрного коледжу Полтавської державної аграрної академії розпочиналась у далекому 1929 році з організації зоотехнічної школи ім. Петровського в колишньому маєтку Закревських. З того часу багато води спливло: змінювались відділення коледжу, його організаційний устрій, назви відділень.

 
  Сьогодні відділення має милозвучну, привабливу для абітурієнтів назву «Виробництво і переробка продукції тваринництва», що дійсно відповідає напрямку спеціальності, яку одержують тут студенти. До колишньої зоотехнії додалась ще й переробка тваринницької продукції. Теперішній технолог, крім основного напрямку, виробництва тваринницької продукції, має змогу ще й займатися реалізацією виробленої продукції, її переробкою та зберіганням. Така спеціальність розширює сферу застосування отриманих знань і умінь у професійній діяльності майбутнього спеціаліста.

 

Викладачі відділення творчо підходять до практичної і теоретичної підготовки спеціалістів. Разом з обраною спеціальністю студенти отримують робочу професію "Оператор з штучного осіменіння сільськогосподарських тварин і птиці". Навчальний процес на відділенні здійснюється в лабораторіях, кабінетах та навчально-виробничій фермі. На фермі коледжу обладнані лабораторія "Технологія відтворення сільськогосподарських тварин", манеж для штучного осіменіння тварин та лабораторії "Оцінка якості молока" та "Оцінка якості кормів". Ферма коледжу має тварин всіх виробничих і вікових груп.