Відділення «Агроінженерія»

Засновано відділення в 1948р. За роки існування відділення випущено більше як 4 тис. техніків-механіків.

Всі кабінети і лабораторії відділення розміщені в чотирьох приміщеннях. Відділення має належну матеріальну базу: лабораторія с-г машин, великий ангар з повним набором техніки, що дозволяє готувати кваліфікованих спеціалістів технічних і технологічних спеціальностей; лабораторія тракторів і автомобілів та ремонту сільськогосподарської техніки, де є можливість якісно проводити всі практичні роботи по вивченню будови машин і технології наладки.

Для оволодіння робочими професіями «Слюсар-ремонтник», «Тракторист-машиніст категорії «А», «Водій автотранспорту категорії «В» і «С». Навчально-виробничі майстерні зі всіма, передбаченими навчальним планом цехами, що дозволяє забезпечити міцні вміння і навички.

Важливою складовою частиною теоретичного та практичного навчання є дослідницька робота. Так, при кабінеті «Ремонт машин» руками студентів виготовлено і використовується на практиці прилад для виявлення води в паливомастильних матеріалах, прилад для перевірки інтегрованих схем автотракторного обладнання. Гуртківці при кабінеті «Сільськогосподарські машини» виготовили культиватор для експлуатації з мінітрактором. При кабінеті «Механізація тваринницьких ферм» проводять дослідження відповідності природного і штучного освітлення в приміщеннях тваринницьких ферм встановленим допускним нормам.