Відділення «Агрономія»

В 1945 році було відкрито відділення «Агрономія». Навчальний процес здійснюється в старому корпусі (колишній маєток Закревських), де розміщені всі кабінети і лабораторії.

 

 

Відділення має необхідну навчально-матеріальну базу для підготовки спеціалістів-технологів аграрного виробництва та агрономів по захисту рослин. Крім основних спеціальностей студенти отримують робочі професії: «Тракторист-машиніст категорії «А»; «Водій автотранспорту категорії «В»; «Квітникар-озеленювач».

 

 

Викладачі постійно працюють над удосконаленням навчально-методичного забезпечення, приймають участь у розробці навчальних програм та планів, стандартів агрономічної освіти, публікуються із статтями та монографіями у пресі та наукових виданнях.

 

 

Навчальна практика і дослідницька робота студентів проходить на колекційно-дослідному полі, в навчальній теплиці, агрохімічній лабораторії, в саду і на полях господарства.

 

 

В огляді-конкурсі на кращу організацію та функціонування колекційно-дослідного поля спеціальності "Агрономія" серед аграрних вищих навчальних закладів колекційно-дослідне поле коледжу у 2016 році посіло І місце.

 

 

 

Студенти залучаються до науково-дослідної роботи, вирощують та розмножують різні види та сорти польових, плодових, овочевих, лікарських та декоративних культур (близько 1500 різновидів)