БЕРЕЗОВОРУДСЬКИЙ АГРАРНИЙ КОЛЕДЖ

ПОЛТАВСЬКОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ

СТУДЕНТСЬКА РАДА
Меню сайта
Статистика
Rambler's Top100
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід
Пошук
МОН
Вступ 2017
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Приветствую Вас, Гість · RSS 26.04.2018, 05:03


Громадська студентська організація «Феміда»


 Громадська студентська організація «Феміда» Березоворудського технікуму ПДАА була створена на основі наступних законодавчих актів:

    - ЗУ «Про об’єднання громадян» від 16 червня 1992 року.
 
- ЗУ «Про молодіжні та дитячі громадські організації» від 1 грудня 1998 року.
 
- ЗУ «Про студентське самоврядування в Україні» (проект закону).
 
- Положення про Всеукраїнську студентську раду при Міністерстві освіти і науки України.

- Положення про студентське самоврядування Березоворудського технікуму ПДАА.

Статут ГСО «Феміда», затверджений Березоворудською сільською радою.

Структура Громадської студентської організації «Феміда»

     Членами в організації можуть бути всі студенти Березоворудського технікуму ПДАА, які набувають членства на основі письмової заяви. Організація має печатку, рахунок у банку і Статут, яким керується у своїй роботі.

    У структуру Громадської організації входять три локальні організації студентського самоврядування, які займаються більш вузькими питанням з життя студентської громади. Так, Рада гуртожитку турбується проживанням та створенням і підтриманням належних санітарно - побутових умов у гуртожитку, санітарним станом.

   До складу Ради входять: голова, заступник,секретар та 12 осіб, які займаються питаннями санітарного характеру, культмасовими питаннями для мешканців гуртожитку та перевірками санітарного стану проживаючих студентів у гуртожитку.

   Студентський профком опікується питаннями сиріт, які навчаються у технікумі та забезпечує вирішення соціальних проблем студентства, виступає спонсором культурно – масових заходів, організаційних питаннях спорту та здоровому способу життя.

   Студентська рада підтримує дисципліну та займається питанням академічної успішності і приймає безпосередню участь у культурно - масовому житті студентів технікуму. Одним з важливих напрямків роботи є грантова робота з фінансовими донорами, кажучи простіше пошук коштів та партнерських організацій для реалізації студентських проектів.

      Кожна з організацій мають свій певний день засідання: у профкому – це вівторок, у ради гуртожитку теж вівторок, а кожного четверга у кабінеті ГСО «Феміда» проводиться засідання Комітету (див. структуру організації), де піднімаються питання, які важливі для кожної з організацій.

3 жовтня у Березоворудському технікуму ПДАА студентським профкомом було організовано та проведено День самоврядування , напередодні якого активістами було прикрашено весь головний корпус вузу, що створило атмосферу свята та гарного настрою усім працівникам. Найщиріші  побажання і вітання з нагоди Дня Учителя студенти залишили на інтерактивній дошці .

 Новоспечені викладачі справлялися зі своїми обов’язками не гірше колег. Молоді вдалося зробити цей день по-справжньому святковим для викладачів та пізнавальним і веселим для студентів.

Юні освітяни не лише проводили пари, а й долучилися до керівництва навчальним закладом, слідкували за дисципліною на перервах, провели перевірку в гуртожитку.

Студенти проявили креативність, відповідальність та витримку, довівши викладачам, що вони є гідною заміною своїх наставників.


           Студентський профком технікуму 03.04.2012р. провів тренінг «Школа профспілкових лідерів», на який були запрошені профспілкові активісти І-ІІІ курсів. До програми тренінгу входили різноманітні вправи, зворотній звязок,  «Листування», тести презентація та інше.
Звернення студентської громади активісті руху, партнерів та всіх небайдужих до розвитку студентського самоврядування!

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz